Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 184 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3flaswish.com
The Loft (2014) me Titra Shqip

The Loft (2014) me Titra Shqip

Vendi i duhur për të bërë gabim.Oct. 14, 2014USA108 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për pesë burra, mundësia për të ndarë një apartament nën çati në qytet – në të cilin të kryejnë marrëdhënie jashtëmartesore – është një ëndërr e realizuar, derisa të shfaqet trupi i pajetë i një gruaje të panjohur. Duke kuptuar se vrasësi i saj duhet të jetë një nga grupi i tyre, burrat janë kapur nga paranoja pasi secili dyshon për tjetrin. Miqësitë testohen, besnikëria vihet në pikëpyetje dhe martesat shkërmoqen ndërsa frika dhe dyshimi janë të shfrenuara.

The Loft (2014) me Titra Shqip
The Loft (2014) me Titra Shqip
The Loft (2014) me Titra Shqip
The Loft (2014) me Titra Shqip
The Loft (2014) me Titra Shqip
The Loft (2014) me Titra Shqip
The Loft (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Loft
Vlerësimi IMDb 6.3 57,275 vota
Vlerësimi TMDb 6.427 1,282 vota

Regjizori

Erik Van Looy
Regjizori

Aktorët

Karl Urban isVincent Stevens
Vincent Stevens
James Marsden isChris Vanowen
Chris Vanowen
Wentworth Miller isLuke Seacord
Luke Seacord
Eric Stonestreet isMarty Landry
Marty Landry
Matthias Schoenaerts isPhilip Trauner
Philip Trauner
Isabel Lucas isSarah Deakins
Sarah Deakins
Rachael Taylor isAnne Morris
Anne Morris
Rhona Mitra isAllison Vanowen
Allison Vanowen
Valerie Cruz isBarbara Stevens
Barbara Stevens
Kali Rocha isMimi Landry
Mimi Landry
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blood Diamond (2006) me Titra Shqip
Night of the Hunted (2023) me Titra Shqip
Parastree (2023) me Titra Shqip
Kiss and Kill (2017) me Titra Shqip
Cube 2: Hypercube (2002) me Titra Shqip
The Bad Seed Returns (2022) me Titra Shqip
After.Life (2009) me Titra Shqip
Death Saved My Life (2021) me Titra Shqip
The Walk (2015) me Titra Shqip
Infiesto (2023) me Titra Shqip
Godse (2022) me Titra Shqip
Argo (2012) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x