Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 407 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3asnwish.com
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip

The Man from Earth (2007) me Titra Shqip

Nga një prej shkrimtarëve të mirënjohur të Star Trek dhe The Twilight Zone vjen një histori që tejkalon kohën dhe hapësirën ...Jun. 10, 2007USA87 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Festa e papritur e daljes në pension e profesorit John Oldman kthehet në një mister kur burri u tregon kolegëve të tij se ai është në fakt një i pavdekshëm i cili po endet në tokë prej 14,000 vjetësh.

The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Man from Earth
Vlerësimi IMDb 7.9 180,524 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 1,655 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cosmic Sin 2021
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory Doll (2019) me Titra Shqip
Flashback (2021) me Titra Shqip
Dashuria S’mjafton aka Love Is Not Enough (2018) Film Shqiptar
If I Stay (2014) me Titra Shqip
Save the Cinema (2022) me Titra Shqip
7 Days in Entebbe (2018) me Titra Shqip
Gravity (2013) me Titra Shqip
Rise (2022) me Titra Shqip
Four Lions (2010) me Titra Shqip
Terrorizers (2021) me Titra Shqip
Multiverse (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x