Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 71 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3asnwish.com
The Man from Earth: Holocene (2017) me Titra Shqip

The Man from Earth: Holocene (2017) me Titra Shqip

Duhet paguar shtrenjtë për pavdekësinëOct. 13, 2017USA98 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

14,000 vjeçari “Njeriu nga Toka” John Oldman, tani duke dhënë mësim në Kaliforninë veriore, kupton se jo vetëm që më në fund po fillon të plaket, por katër studentë kanë zbuluar sekretin e tij më të thellë, duke e vënë jetën e tij në rrezik të madh dhe duke shkatërruar potencialisht pjesën më të madhe të botës. feja popullore.

The Man from Earth: Holocene (2017) me Titra Shqip
The Man from Earth: Holocene (2017) me Titra Shqip
The Man from Earth: Holocene (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Man from Earth: Holocene
Vlerësimi IMDb 5.2 10,110 vota
Vlerësimi TMDb 5.508 198 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Prizefighter: The Life of Jem Belcher (2022) me Titra Shqip
The Santa Clause (1994) me Dublim Shqip
Blue Miracle (2021) me Titra Shqip
Look Both Ways (2022) me Titra Shqip
The Girl in the Bathtub (2018) me Titra Shqip
Jack Reacher (2012) me Titra Shqip
Runner Runner (2013) me Titra Shqip
The Operative (2019) me Titra Shqip
The Time Machine (2002) me Titra Shqip
Homebound (2022) me Titra Shqip
The Little Death (2014) me Titra Shqip
Closing the Ring (2007) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x