Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 791 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
The Man with the Iron Heart (2017) me Titra Shqip

The Man with the Iron Heart (2017) me Titra Shqip

Historia e vërtetë se si u vra arkitekti i HolokaustitMay. 25, 2017France120 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

1942. Rajhu i Tretë është në kulmin e tij kur rezistenca Çeke në Londër vendos të projektojë operacionin më ambicioz ushtarak të Luftës së Dytë Botërore: Antropoid. Dy rekrutë të rinj në të tridhjetat, Jozef Gabcík dhe Jan Kubis, dërgohen në Pragë për të vrarë Reinhard Heydrich, një udhëheqës i pamëshirshëm nazist i ngarkuar me SS dhe arkitekt i “zgjidhjes përfundimtare”.

The Man with the Iron Heart (2017) me Titra Shqip
The Man with the Iron Heart (2017) me Titra Shqip
The Man with the Iron Heart (2017) me Titra Shqip
The Man with the Iron Heart (2017) me Titra Shqip
The Man with the Iron Heart (2017) me Titra Shqip
The Man with the Iron Heart (2017) me Titra Shqip
The Man with the Iron Heart (2017) me Titra Shqip
The Man with the Iron Heart (2017) me Titra Shqip
The Man with the Iron Heart (2017) me Titra Shqip
The Man with the Iron Heart (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Man with the Iron Heart
Vlerësimi IMDb 6.4 14,930 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 543 vota

Regjizori

Aktorët

Jason Clarke isReinhard Heydrich
Reinhard Heydrich
Rosamund Pike isLina von Osten
Lina von Osten
Jack O'Connell isJan Kubiš
Jan Kubiš
Jack Reynor isJozef Gabčík
Jozef Gabčík
Mia Wasikowska isAnna Novák
Anna Novák
Stephen Graham isHeinrich Himmler
Heinrich Himmler
Thomas M. Wright isJosef Valčík
Josef Valčík
Barry Atsma isKarl Hermann Frank
Karl Hermann Frank
Enzo Cilenti isAdolf Opálka
Adolf Opálka
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Guardians of the Galaxy Volume 3 (2023) me Titra Shqip
Dead Shot (2023) me Titra Shqip
Bartkowiak (2021) me Titra Shqip
Kate (2021) me Titra Shqip
Prizefighter: The Life of Jem Belcher (2022) me Titra Shqip
The Family Plan (2023) me Titra Shqip
Resident Evil: Welcome to Raccoon City 2021 me Titra Shqip
Rush (2013) me Titra Shqip
Badland Hunters (2024) me Titra Shqip
The Scorpion King: Book of Souls (2018) me Titra Shqip
Independence Day: Resurgence (2016) me Titra Shqip
Paul Dood’s Deadly Lunch Break (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x