Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 294 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
The Minute You Wake Up Dead (2022) me Titra Shqip

The Minute You Wake Up Dead (2022) me Titra Shqip

Mos i beso një shpirti.Nov. 04, 2022USA90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një agjent burse në një qytet të vogël jugor përfshihet në një mashtrim sigurimesh me një fqinj fqinj që çon në vrasje të shumta kur një mori njerëzish të tjerë duan të hyjnë në komplot. Sherifi Thurmond Fowler, sherifi i qytetit për më shumë se katër dekada, punon me zell për të provuar dhe zbardhur misterin e qytetit dhe përfundon duke marrë më shumë sesa kishte pazar.

The Minute You Wake Up Dead (2022) me Titra Shqip
The Minute You Wake Up Dead (2022) me Titra Shqip
The Minute You Wake Up Dead (2022) me Titra Shqip
The Minute You Wake Up Dead (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Minute You Wake Up Dead
Vlerësimi IMDb 4.2 682 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 32 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Flinch 2021
Trigger Point (2021) me Titra Shqip
Code Name Banshee (2022) me Titra Shqip
Backtrack (2015) me Titra Shqip
Night of the Sicario 2021
The Interpreter (2005) me Titra Shqip
Suburra (2015) me Titra Shqip
Butterfly on a Wheel (2007) me Titra Shqip
Gaslight (2023) me Titra Shqip
The Toll 2021
Bad Samaritan (2018) me Titra Shqip
Hellhound (2024) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x