Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 496 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3flaswish.com
The Night They Came Home (2024) me Titra Shqip

The Night They Came Home (2024) me Titra Shqip

Kështu u fitua Perëndimi.Jan. 12, 2024USA105 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Forca e kombinuar e ligjvënësve vendas dhe policisë indiane synojnë të rrëzojnë Bandën Rufus Buck, një bandë të arratisurish të nxehtë me hakmarrje në mendjet e tyre.

The Night They Came Home (2024) me Titra Shqip
The Night They Came Home (2024) me Titra Shqip
The Night They Came Home (2024) me Titra Shqip
The Night They Came Home (2024) me Titra Shqip
The Night They Came Home (2024) me Titra Shqip
The Night They Came Home (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Night They Came Home
Vlerësimi IMDb 3.8 230 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 6 vota

Regjizori

Paul G. Volk
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Town (2010) me Titra Shqip
Red Stone (2021) me Titra Shqip
Model House (2024) me Titra Shqip
Red Dot 2021 me Titra Shqip
Beethoven’s Treasure Tail (2014) me Titra Shqip
Air Force The Movie: Selagi Bernyawa (2022) me Titra Shqip
Echelon Conspiracy (2009) me Titra Shqip
Ganti-Ganti (2023) me Titra Shqip
Spider-Man 2 (2004) me Titra Shqip
Kitty The Killer (2023) me Titra Shqip
Imaginary (2024) me Titra Shqip
Clash of the Titans (2010) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x