Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 58 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
The Nightmare Before Christmas (1993) me Titra Shqip

The Nightmare Before Christmas (1993) me Titra Shqip

Çfarë është kjo?Oct. 09, 1993USA76 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I lodhur nga trembja e njerëzve çdo 31 tetor me të njëjtën çantë të vjetër marifetesh, Jack Skellington, mbreti zhavorr i Halloween Town, rrëmben Santa Claus dhe planifikon t’u japë koka të tkurra dhe dhurata të tjera të kota fëmijëve në mëngjesin e Krishtlindjes. Por ndërsa Krishtlindjet afrohen, e dashura e Xhekut, Sally, përpiqet të prishë planet e tij të gabuara.

The Nightmare Before Christmas (1993) me Titra Shqip
The Nightmare Before Christmas (1993) me Titra Shqip
The Nightmare Before Christmas (1993) me Titra Shqip
The Nightmare Before Christmas (1993) me Titra Shqip
The Nightmare Before Christmas (1993) me Titra Shqip
The Nightmare Before Christmas (1993) me Titra Shqip
The Nightmare Before Christmas (1993) me Titra Shqip
The Nightmare Before Christmas (1993) me Titra Shqip
The Nightmare Before Christmas (1993) me Titra Shqip
The Nightmare Before Christmas (1993) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Nightmare Before Christmas
Vlerësimi IMDb 7.9 372,252 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 8,950 vota

Regjizori

Henry Selick
Regjizori

Aktorët

Danny Elfman isJack Skellington (singing) / Barrel / Clown with the Tear away Face (voice)
Jack Skellington (singing) / Barrel / Clown with the Tear away Face (voice)
Chris Sarandon isJack Skellington (voice)
Jack Skellington (voice)
Catherine O'Hara isSally / Shock (voice)
Sally / Shock (voice)
William Hickey isDr. Finkelstein (voice)
Dr. Finkelstein (voice)
Glenn Shadix isMayor (voice)
Mayor (voice)
Paul Reubens isLock (voice)
Lock (voice)
Ken Page isOogie Boogie (voice)
Oogie Boogie (voice)
Edward Ivory isSanta Claus (voice)
Santa Claus (voice)
Susan McBride isBig Witch / WWD. (voice)
Big Witch / WWD. (voice)
Debi Durst isCorpse Kid / Corpse Mom / Small Witch (voice)
Corpse Kid / Corpse Mom / Small Witch (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Anacondas: Trail of Blood (2009) me Titra Shqip
Peter Pan & Wendy (2023) me Titra Shqip
Spider-Man: No Way Home (2021) me Titra Shqip
Underworld: Rise of the Lycans (2009) me Titra Shqip
Army of Darkness 1992 me titra shqip
Day Shift (2022) me Titra Shqip
Perfect Creature 2007
The Haunting (1999) me Titra Shqip
King Tweety (2022) me Titra Shqip
Beastly (2011) me Titra Shqip
Tangled (2010) me Dublim Shqip
Monster High: The Movie (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x