Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1554 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
The Obscure Spring (2014) me Titra Shqip

The Obscure Spring (2014) me Titra Shqip

Oct. 21, 2014Mexico100 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Igor është hidraulik; Pina shërben kafe. Është dimër dhe të dy dëshirojnë thellë njëri-tjetrin, por nuk janë të lirë. Në përpjekje për të kuptuar se si ta realizojnë dashurinë e tyre, ajo vendos të bëjë një kostum luani për djalin e saj të vogël dhe ai vendos të blejë një makinë fotokopjuese për gruan e tij. Më në fund do të vijë pranvera dhe bashkë me të edhe përfundimi i dashurisë, duke e mbushur jetën e tyre me shpresë dhe seks.

The Obscure Spring (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Las oscuras primaveras
Vlerësimi IMDb 6.2 629 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 41 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Careful What You Wish For (2015) me Titra Shqip
Saltburn (2023) me Titra Shqip
The Road Within (2014) me Titra Shqip
Born a Champion (2021)
Django Unchained (2012) me Titra Shqip
Big Miracle (2012) me Titra Shqip
Perfect Creature 2007
Step Up 2: The Streets (2008) me Titra Shqip
A Million Miles Away (2023) me Titra Shqip
Reality (2023) me Titra Shqip
Sabotage (2014) me Titra Shqip
Diet of Sex (2014) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x