Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 261 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
The Old Ways (2020) me Titra Shqip

The Old Ways (2020) me Titra Shqip

Oct. 16, 2020USA90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Cristina, një gazetare me prejardhje meksikane, udhëton në tokën e paraardhësve të saj, Veracruz, për të hetuar një histori që përfshin magji dhe shërues magjikë. Sapo arrin atje, ajo rrëmbehet nga një grup vendasish të cilët pohojnë se, e pushtuar nga djalli, ajo ka nevojë për një ekzorcizëm. Ndërsa përpiqet të shpëtojë nga një situatë makthi, Cristina ngadalë fillon të besojë se rrëmbyesit e saj mund të kenë të drejtë.

The Old Ways (2020) me Titra Shqip
The Old Ways (2020) me Titra Shqip
The Old Ways (2020) me Titra Shqip
The Old Ways (2020) me Titra Shqip
The Old Ways (2020) me Titra Shqip
The Old Ways (2020) me Titra Shqip
The Old Ways (2020) me Titra Shqip
The Old Ways (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Old Ways
Vlerësimi IMDb 5.4 3,148 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 154 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Beast (2022) me Titra Shqip
Suzume (2022) me Dublim Shqip
The Room (2019) me Titra Shqip
The Omen (2006) me Titra Shqip
To Your Last Death (2019) me Titra Shqip
The Price We Pay (2023) me Titra Shqip
For the Sake of Vicious (2021)
Bruce Almighty (2003) me Titra Shqip
The Cobbler (2014) me Titra Shqip
Tamami: The Baby’s Curse (2008) me Titra Shqip
One Piece: Strong World (2009) me Titra Shqip
Thor: Love and Thunder (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x