Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 926 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
The Painter (2024) me Titra Shqip

The Painter (2024) me Titra Shqip

Jan. 05, 2024USA100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ish-operativ i CIA-s hidhet përsëri në një botë të rrezikshme kur rishfaqet një grua misterioze nga e kaluara e tij. Tani i ekspozuar dhe i shënjestruar nga një vrasës i pamëshirshëm dhe një program mashtrues operacionesh të zeza, ai duhet të mbështetet në aftësitë që mendonte se kishte lënë pas në një lojë mbijetese me aksione të larta.

The Painter (2024) me Titra Shqip
The Painter (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Painter
Vlerësimi IMDb 5.6 110 vota
Vlerësimi TMDb 6.083 12 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Last Seen Alive (2022) me Titra Shqip
Ghostland (2018) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
12 Rounds (2009) me Titra Shqip
Deep (2021) me Titra Shqip
Killers of the Flower Moon (2023) me Titra Shqip
47 Meters Down (2017) me Titra Shqip
Without Warrant (2013) me Titra Shqip
Prey (2022) me Titra Shqip
Arrowhead (2017) me Titra Shqip
Insidious: The Last Key (2018) me Titra Shqip
Restless (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x