Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 269 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2doods.pro
The Passenger (2023) me Titra Shqip

The Passenger (2023) me Titra Shqip

Ngit ose vdis.Aug. 04, 2023USA98 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Randolph Bradley është krejtësisht i kënaqur duke u zbehur në sfond, por kur kolegu i tij Benson rrëmben dhe shkon në një zbavitje të dhunshme vrasjesh, ai detyrohet të përballet me frikën e tij dhe të përballet me të kaluarën e tij të trazuar në mënyrë që të gjejë një mënyrë për të mbijetuar.

The Passenger (2023) me Titra Shqip
The Passenger (2023) me Titra Shqip
The Passenger (2023) me Titra Shqip
The Passenger (2023) me Titra Shqip
The Passenger (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Passenger
Vlerësimi IMDb 5.8 203 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 15 vota

Regjizori

Carter Smith
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Parasite Doctor Suzune: Evolution (2011) me Titra Shqip
Jaded (1998) me Titra Shqip
Patriots Day (2016) me Titra Shqip
Holiday Road (2023) me Titra Shqip
The Uninvited (2009) me Titra Shqip
Stretch (2014) me Titra Shqip
My Friend Dahmer (2017) me Titra Shqip
War Pony (2023) me Titra Shqip
Dead Shot (2023) me Titra Shqip
Annabelle Comes Home (2019) me Titra Shqip
The Night (2021) me Titra Shqip
Django Unchained (2012) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x