Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1ds2com
The Pirates! In an Adventure with Scientists! (2012) me Titra Shqip

The Pirates! In an Adventure with Scientists! (2012) me Titra Shqip

Është një jetë plaçkitëseMar. 12, 2012United Kingdom88 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kapiteni pirat me mjekër harlisur është një terror pafundësisht entuziast, nëse disi më pak se i suksesshëm, i Detit të Lartë. Me një ekuipazh prej lecke në krah, dhe në dukje të verbër ndaj mosmarrëveshjeve të pamundura të grumbulluara kundër tij, Kapiteni ka një ëndërr: të mundë rivalët e tij të hidhur Black Bellamy dhe Cutlass Liz në çmimin shumë të lakmuar Pirati i Vitit. Është një kërkim që i çon heronjtë tanë nga brigjet e ishullit ekzotik të gjakut në rrugët me mjegull të Londrës Viktoriane. Gjatë rrugës ata luftojnë me një mbretëreshë djallëzore dhe bashkohen me një shkencëtar të ri të goditur fatkeq, por kurrë nuk e harrojnë atë që një pirat e do më shumë: aventurën!

The Pirates! In an Adventure with Scientists! (2012) me Titra Shqip
The Pirates! In an Adventure with Scientists! (2012) me Titra Shqip
The Pirates! In an Adventure with Scientists! (2012) me Titra Shqip
The Pirates! In an Adventure with Scientists! (2012) me Titra Shqip
The Pirates! In an Adventure with Scientists! (2012) me Titra Shqip
The Pirates! In an Adventure with Scientists! (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Pirates! In an Adventure with Scientists!
Vlerësimi IMDb 6.7 50,828 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 996 vota

Regjizori

Peter Lord
Regjizori

Aktorët

Martin Freeman isPirate with a Scarf (voice)
Pirate with a Scarf (voice)
Hugh Grant isPirate Captain (voice)
Pirate Captain (voice)
Imelda Staunton isQueen Victoria (voice)
Queen Victoria (voice)
David Tennant isCharles Darwin (voice)
Charles Darwin (voice)
Jeremy Piven isBlack Bellamy (voice)
Black Bellamy (voice)
Salma Hayek Pinault isCutlass Liz (voice)
Cutlass Liz (voice)
Lenny Henry isPeg Leg Hastings (voice)
Peg Leg Hastings (voice)
Brian Blessed isPirate King (voice)
Pirate King (voice)
Brendan Gleeson isPirate with Gout (voice)
Pirate with Gout (voice)
Ashley Jensen isSurprisingly Curvaceous Pirate (voice)
Surprisingly Curvaceous Pirate (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dragon Rider (2020) me Dublim Shqip
Cars 3 (2017) me Titra Shqip
Better Nate Than Ever (2022) me Titra Shqip
Star Trek V: The Final Frontier (1989) me Titra Shqip
Home Team (2022) me Titra Shqip
A.I. Artificial Intelligence (2001) me Titra Shqip
American Ninja 3: Blood Hunt (1989) me Titra Shqip
Wish Dragon (2021) me Titra Shqip
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) me Titra Shqip
The Prince of Egypt (1998) me Titra Shqip
The Life & Adventures of Santa Claus (2000) me Dublim Shqip
Mission: Impossible III (2006) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x