Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3833 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.re
The Prince of Egypt (1998) me Titra Shqip

The Prince of Egypt (1998) me Titra Shqip

Fuqia është e vërtetë.Dec. 16, 1998United States99 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Moisiu hebre, duke u larguar nga tërbimi i ujërave të Nilit, është marrë dhe adoptuar nga faraoni. I rritur si një princ brenda pallatit, djali bëhet miku i pandashëm i Ramses, trashëgimtari i fronit. Por Moisiu zbulon origjinën e tij dhe detyrohet të ballafaqohet me mikun e tij të dikurshëm. Lufta do të bëhet e përgjakshme kur Moisiu zgjidhet nga Zoti për të çliruar popullin Hebre nga skllavëria e Egjiptit.

The Prince of Egypt (1998) me Titra Shqip
The Prince of Egypt (1998) me Titra Shqip
The Prince of Egypt (1998) me Titra Shqip
The Prince of Egypt (1998) me Titra Shqip
The Prince of Egypt (1998) me Titra Shqip
The Prince of Egypt (1998) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Prince of Egypt
Vlerësimi IMDb 7.1 121,703 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 2,875 vota

Regjizori

Simon Wells
Regjizori

Aktorët

Val Kilmer isMoses / God (voice)
Moses / God (voice)
Ralph Fiennes isRamesses II (voice)
Ramesses II (voice)
Michelle Pfeiffer isZipporah (voice)
Zipporah (voice)
Sandra Bullock isMiriam (voice)
Miriam (voice)
Jeff Goldblum isAaron (voice)
Aaron (voice)
Danny Glover isJethro (voice)
Jethro (voice)
Patrick Stewart isPharaoh Seti I (voice)
Pharaoh Seti I (voice)
Helen Mirren isThe Queen (voice)
The Queen (voice)
Steve Martin isHotep (voice)
Hotep (voice)
Martin Short isHuy (voice)
Huy (voice)
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

A Walk Among the Tombstones (2014) me Titra Shqip
Last Night in Soho (2021) me Titra Shqip
Hotel Desire (2011) me Titra Shqip
The Academy of Magic (2020) me Dublim Shqip
The Longest Week (2014) me Titra Shqip
Minions (2015) me Titra Shqip
Monster (2014) me Titra Shqip
Minnal Murali (2021) me Titra Shqip
Alice (2022) me Titra Shqip
Wild (2014) me Titra Shqip
Tangled (2010) me Dublim Shqip
Hollywood Stargirl (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x