Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1746 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.la
  • Server 3embedv.net
The Proposal (2009) me Titra Shqip

The Proposal (2009) me Titra Shqip

Këtu vjen ryshfeti ...Jun. 01, 2009USA108 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Andrew është një punonjës i ri në New York i një kompanie të madhe, Margaret, një grua e vërtetë në karrierë, është shefja i tij i frikshëm. Por ajo është kanadeze, dhe ky është një problem për drejtuesit e saj – një problem që ajo e zgjidh lehtë duke shantazhuar Andrew. Ose ai pranon të martohet me të, duke marrë kështu shtetësinë, ose do të pushohet nga puna. Ai vë një fytyrë të mirë në lojën e keqe dhe të dy fillojnë të përgatiten për ngjarjen, duke e urryer njëri -tjetrin ngrohtësisht dhe duke mbajtur lart trillimet publike.

The Proposal (2009) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Proposal
Vlerësimi IMDb 6.7 305,816 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 4,970 vota

Regjizori

Anne Fletcher
Regjizori

Aktorët

Sandra Bullock isMargaret Tate
Margaret Tate
Ryan Reynolds isAndrew Paxton
Andrew Paxton
Mary Steenburgen isGrace Paxton
Grace Paxton
Craig T. Nelson isJoe Paxton
Joe Paxton
Betty White isGrandma Annie
Grandma Annie
Denis O'Hare isMr. Gilbertson
Mr. Gilbertson
Aasif Mandvi isBob Spaulding
Bob Spaulding
Michael Nouri isChairman Bergen
Chairman Bergen
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Concubine (2012) me Titra Shqip
Senior Moment 2021
Disclosure 1994
King Tweety (2022) me Titra Shqip
Camus (2010) me Titra Shqip
Shark Tale (2004) me Dublim Shqip
2018 (2023) me Titra Shqip
Hansan: Rising Dragon (2022) me Titra Shqip
7 Days (2022) me Titra Shqip
Goal of the Dead (2014) me Titra Shqip
CODA (2021) me Titra Shqip
Shazam! Fury of the Gods (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x