Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 72 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3cdnwish.com
The Protector (2005) me Titra Shqip

The Protector (2005) me Titra Shqip

Hakmarrja nuk njeh mëshirë.Aug. 11, 2005Australia111 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një luftëtar i ri i quajtur Kham duhet të shkojë në Australi për të marrë elefantin e tij të vjedhur. Me ndihmën e një detektivi australian të lindur në Tajlandë, Kham duhet të përballet me të gjithë të ardhurit, duke përfshirë një bandë të udhëhequr nga një grua e keqe dhe dy truprojat e saj vdekjeprurëse.

The Protector (2005) me Titra Shqip
The Protector (2005) me Titra Shqip
The Protector (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal ต้มยำกุ้ง
Vlerësimi IMDb 7 38,831 vota
Vlerësimi TMDb 7.099 801 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Four Christmases (2008) me Titra Shqip
In the Heart of the Machine (2022) me Titra Shqip
The Transporter Refueled (2015) me Titra Shqip
Sabotage (2014) me Titra Shqip
Wolf Pack (2022) me Titra Shqip
Left Behind: Rise of the Antichrist (2023) me Titra Shqip
Tomorrow Never Dies (1997) me Titra Shqip
Multiverse (2021) me Titra Shqip
Nash Bridges (2021) me Titra Shqip
Life of Pi (2012) me Titra Shqip
The End Will Be Spectacular (2019) me Titra Shqip
Legal Action (2018) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x