Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1664 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.la
  • Server 3obeywish.com
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip

The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip

Një traditë AmerikaneJul. 17, 2014United States104 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë “ditës së spastrimit” vjetor, një grup i vështirë prej pesë qytetarësh do të zbulojë sesa larg mund të shkojnë për të mbrojtur veten dhe për të marrë vendime të pamundura. Gjatë natës, Leo, një rreshter i vetmuar që humbi djalin e tij një natë më parë, armatoset deri në dhëmbë për të marrë hak kundër atyre që ishin përgjegjës për vdekjen e djalit. Ai do të takojë Eva, një nënë beqare që jeton me vajzën e saj adoleshente Cali dhe ka nevojë për ndihmë, dhe Shane dhe Liz, një çift në prag të ndarjes.

The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Purge: Anarchy
Vlerësimi IMDb 6.4 142,441 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 5,154 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Final Destination 3 (2006) me Titra Shqip
Tango & Cash (1989) me Titra Shqip
The Usual Suspects 1995 me Titra Shqip
Bullet Head (2017) me Titra Shqip
Prey (2019) me Titra Shqip
End of the Road (2022) me Titra Shqip
I Spit on Your Grave III: Vengeance is Mine (2015) me Titra Shqip
Dark Moon Rising (2015) me Titra Shqip
Tales of Babylon (2023) me Titra Shqip
Don’t Tell a Soul (2020) me Titra Shqip
Fear Street Part One: 1994 (2021) me Titra Shqip
Malignant (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x