Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 962 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
The Santa Clause (1994) me Dublim Shqip

The Santa Clause (1994) me Dublim Shqip

Po sikur babai juaj të ishte Santa Claus?Nov. 11, 1994USA97 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Scott Calvin është një njeri i zakonshëm, i cili aksidentalisht bën që Santa Claus të bjerë nga çatia e tij në prag të Krishtlindjes dhe të rrëzohet pa ndjenja. Kur ai dhe djali i tij i vogël mbarojnë udhëtimin dhe dërgesat e Babagjyshit, ata shkojnë në Polin e Veriut, ku Scott mëson se duhet të bëhet Babadimri i ri dhe të bindë ata që do se ai është me të vërtetë, Babai i Krishtlindjes.

The Santa Clause (1994) me Dublim Shqip
The Santa Clause (1994) me Dublim Shqip
The Santa Clause (1994) me Dublim Shqip
The Santa Clause (1994) me Dublim Shqip
The Santa Clause (1994) me Dublim Shqip
The Santa Clause (1994) me Dublim Shqip
The Santa Clause (1994) me Dublim Shqip
The Santa Clause (1994) me Dublim Shqip
The Santa Clause (1994) me Dublim Shqip
The Santa Clause (1994) me Dublim Shqip
Titulli origjinal The Santa Clause
Vlerësimi IMDb 6.5 118,349 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 1,679 vota

Regjizori

Aktorët

Tim Allen isScott Calvin
Scott Calvin
Eric Lloyd isCharlie
Charlie
Larry Brandenburg isDetective Nunzio
Detective Nunzio
Mary Gross isMs. Daniels
Ms. Daniels
Paige Tamada isJudy the Elf
Judy the Elf
Peter Boyle isMr. Whittle
Mr. Whittle
Judith Scott isSusan Perry
Susan Perry
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Jacket (2005) me Titra Shqip
SPL: Kill Zone (2005) me Titra Shqip
Cocktail (2012) me Titra Shqip
The Eyes of Tammy Faye (2021) me Titra Shqip
Minions: The Rise of Gru (2022) me Titra Shqip
The Babadook (2014) me Titra Shqip
Mommy (2014) me Titra Shqip
Paper Year (2018) me Titra Shqip
Sinbad: Legend of the Seven Seas (2003) me Dublim Shqip
Barbie as The Princess & the Pauper (2004) me Dublim Shqip
Irreversible (2002) me Titra Shqip
Jingle All the Way (1996) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x