Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 366 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3jodwish.com
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip

The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip

E vërteta është arma e saj.Mar. 26, 2015Denmark96 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dina ka trashëguar padashur aftësitë e mbinatyrshme të nënës së saj, e cila është në gjendje të shohë në shpirtrat e njerëzve të tjerë dhe t’i bëjë ata të ndihen të turpëruar nga vetja e tyre. Kur trashëgimtari i vetëm i fronit akuzohet padrejtësisht për vrasje të tmerrshme të familjes, nëna e Dinës me një pretekst të rremë joshet te Dunark për ta bërë atë të rrëfehet. Duke përdorur aftësinë e saj për qëllime të gabuara, gruaja është zënë rob dhe Dina do të duhet jo vetëm të zbulojë të vërtetën në lidhje me krimin, por edhe të mbrojë veten nga një luftë e rrezikshme për pushtet që do të vërë jetën e saj në rrezik.

The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Skammerens datter
Vlerësimi IMDb 6 3,568 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 132 vota

Regjizori

Kenneth Kainz
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Lovers (2015) me Titra Shqip
Uncle Frank 2020
The American Society of Magical Negroes (2024) me Titra Shqip
The Face of an Angel (2014) me Titra Shqip
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) me Titra Shqip
Maya and Her Lover (2021) me Titra Shqip
The Social Network (2010) me Titra Shqip
The Woman in the Window (2021) me Titra Shqip
Apollo 13 (1995) me Titra Shqip
Obsessed (2009) me Titra Shqip
The President’s Man (2000) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x