Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 266 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3jodwish.com
The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019) me Titra Shqip

The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019) me Titra Shqip

Jan. 24, 2019Denmark103 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Drakan po planifikon të pushtojë Malësinë dhe të shkatërrojë të gjitha format e pavarësisë. Dina, Nico dhe familja e tyre jetojnë një ekzistencë të rrezikshme nomade. Dina së shpejti takohet me një të huaj misterioz (babai i saj Sezuan) por, kur Davin dhe Nico burgosen, ajo detyrohet të shkojë në një udhëtim të rrezikshëm me të për t’i liruar. Ajo do të zbulojë se Sezuan ka aftësi të jashtëzakonshme të mbinatyrshme që i zotëron edhe ajo.

The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Skammerens Datter II: Slangens Gave
Vlerësimi IMDb 5.5 590 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 53 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lost River (2015) me Titra Shqip
Beyond the Gates (2016) me Titra Shqip
Mad Heidi (2022) me Titra Shqip
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (2021) me Titra Shqip
Cast Away (2000) me Titra Shqip
Batman Returns (1992) me Titra Shqip
Avatar (2009) me Titra Shqip
House of Flying Daggers (2004) me Titra Shqip
The Old Ways (2020) me Titra Shqip
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) me Titra Shqip
The Lion King (2019) me Dublim Shqip
Red Riding Hood (2011) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x