Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 182 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
The Shepherd (2023) me Titra Shqip

The Shepherd (2023) me Titra Shqip

Këtë Krishtlindje, shpresa do t'ju udhëheqë në shtëpi.Aug. 10, 2023USA39 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në prag të Krishtlindjes, një pilot luftarak në rrugën e tij për në shtëpi humbet në mes të fluturimit mbi ujë dhe ka nevojë për një mrekulli për t’u ulur i sigurt.

The Shepherd (2023) me Titra Shqip
The Shepherd (2023) me Titra Shqip
The Shepherd (2023) me Titra Shqip
The Shepherd (2023) me Titra Shqip
The Shepherd (2023) me Titra Shqip
The Shepherd (2023) me Titra Shqip
The Shepherd (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Shepherd
Vlerësimi TMDb 6.615 13 vota

Regjizori

Iain Softley
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mr. Turner (2014) me Titra Shqip
Three Monkeys (2008) me Titra Shqip
Fan (2016) me Titra Shqip
Protégé (2007) me Titra Shqip
Blast Beat (2021) me Titra Shqip
Lone Survivor (2013) me Titra Shqip
Collateral Damage (2002) me Titra Shqip
Luca (2021) me Titra Shqip
Cranston Academy: Monster Zone (2020) me Dublim Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
The Munsters (2022) me Titra Shqip
Brotherhood (2010) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x