Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 110 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
The Son (2022) me Titra Shqip

The Son (2022) me Titra Shqip

Nov. 10, 2022France123 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një avokat i suksesshëm, me një grua të re dhe një foshnjë, pranon të kujdeset për djalin e tij adoleshent nga një martesë e mëparshme pasi ish-gruaja e tij shqetësohet për sjelljen e pahijshme të djalit.

The Son (2022) me Titra Shqip
The Son (2022) me Titra Shqip
The Son (2022) me Titra Shqip
The Son (2022) me Titra Shqip
The Son (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Son
Vlerësimi IMDb 6.2 4,795 vota
Vlerësimi TMDb 6.643 112 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Tethered (2022) me Titra Shqip
Dirty Dancing: Havana Nights (2004) me Titra Shqip
A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
Hustlers (2019) me Titra Shqip
Dovbush (2023) me Titra Shqip
Chasing Amy (1997) me Titra Shqip
Top Dog (2014) me Titra Shqip
The White Masai (2005) me Titra Shqip
Tokyo Revengers (2021) me Titra Shqip
Flyboys (2006) me Titra Shqip
Sanctified (2022) me Titra Shqip
Sylvie’s Love 2020
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x