Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 419 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
The Texas Chainsaw Massacre (2003) me Titra Shqip

The Texas Chainsaw Massacre (2003) me Titra Shqip

Bazuar ne histori te vertete...May. 21, 2003USA98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi marrin një autostopist të ri të traumatizuar, pesë miq e gjejnë veten të përndjekur dhe të gjuajtur nga një vrasës me sharrë elektrike me zinxhir dhe familja e tij e vrasësve po aq psikopatikë.

The Texas Chainsaw Massacre (2003) me Titra Shqip
The Texas Chainsaw Massacre (2003) me Titra Shqip
The Texas Chainsaw Massacre (2003) me Titra Shqip
The Texas Chainsaw Massacre (2003) me Titra Shqip
The Texas Chainsaw Massacre (2003) me Titra Shqip
The Texas Chainsaw Massacre (2003) me Titra Shqip
The Texas Chainsaw Massacre (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Texas Chainsaw Massacre
Vlerësimi IMDb 6.2 140,791 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 2,072 vota

Regjizori

Kenny Bates
Regjizori

Aktorët

Jessica Biel isErin Hardesty
Erin Hardesty
Andrew Bryniarski isThomas Hewitt / Leatherface
Thomas Hewitt / Leatherface
R. Lee Ermey isSheriff Hoyt
Sheriff Hoyt
Lauren German isThe Hitchhiker
The Hitchhiker
Heather Kafka isHenrietta
Henrietta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lake Placid vs. Anaconda (2015) me Titra Shqip
Bodies Bodies Bodies (2022) me Titra Shqip
Goodnight Mommy (2022) me Titra Shqip
Dawn of the Beast 2021
Bird Box Barcelona (2023) me Titra Shqip
It Lives Inside (2023) me Titra Shqip
Attila (2013) me Titra Shqip
Final Destination 3 (2006) me Titra Shqip
Hellhole (2022) me Titra Shqip
Bad Hair (2021) me Titra Shqip
Species II 1998
Spontaneous (2020) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x