Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 612 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3
The Tiger’s Nest (2022) me Titra Shqip

The Tiger’s Nest (2022) me Titra Shqip

Së bashku ata do të gjejnë shtëpinë ...Oct. 13, 2022Canada94 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në luginat e Himalajeve, një djalë jetim shpëton një këlysh tigri të Bengalit nga gjuetarët e pamëshirshëm që vranë nënën e tigrit. Së bashku ata u nisën në malet Himalayan në manastirin Taktsang në Butan, i njohur si “Foleja e Tigrit”, ku murgjit budistë u strehuan pas pushtimit kinez të Tibetit në vitin 1950 dhe mbrojnë macet e mëdha. Një film i ri i mrekullueshëm për të gjithë familjen që flet për rëndësinë e mbrojtjes së kafshëve përmes historisë së miqësisë mes dy jetimëve, një këlyshi tigri dhe një fëmije, në një përrallë të vëllazërisë dhe zbulimit të jetës.

The Tiger’s Nest (2022) me Titra Shqip
The Tiger’s Nest (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Tiger's Nest
Vlerësimi IMDb 5.6 150 vota
Vlerësimi TMDb 4.357 7 vota

Regjizori

Aktorët

Claudia Gerini isMiss Hannah
Miss Hannah
Shi Yang isHead Lama
Head Lama
Samir Gurung isMadhav's Father
Madhav's Father
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Claus Family (2020) me Titra Shqip
Bhoot Police (2021) me Titra Shqip
Even Mice Belong in Heaven (2021) me Dublim Shqip
Megamind (2010) me Dublim Shqip
Beethoven’s Christmas Adventure (2011) me Titra Shqip
Black Widow (2021) me Titra Shqip
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty Galore (2010) me Titra Shqip
Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022) me Titra Shqip
The Call of the Wild (2020) me Titra Shqip
Alpha and Omega (2010) me Titra Shqip
Justin Bieber: Never Say Never (2011) me Titra Shqip
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x