Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2317 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0o0d.com
  • Server 3embedv.net
The Ugly Truth (2009) me Titra Shqip

The Ugly Truth (2009) me Titra Shqip

Beteja e gjinive po vazhdon.Jul. 24, 2009USA96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Një producente e shfaqjes së mëngjesit me sfida romantike përfshihet pa dëshirë në një seri testesh skandaloze nga korrespondenti i saj shovinist për të provuar teoritë e tij mbi marrëdhëniet dhe për ta ndihmuar atë të gjejë dashurinë. Megjithatë, marifetet e tij të zgjuara çojnë në një rezultat të papritur.

The Ugly Truth (2009) me Titra Shqip
The Ugly Truth (2009) me Titra Shqip
The Ugly Truth (2009) me Titra Shqip
The Ugly Truth (2009) me Titra Shqip
The Ugly Truth (2009) me Titra Shqip
The Ugly Truth (2009) me Titra Shqip
The Ugly Truth (2009) me Titra Shqip
The Ugly Truth (2009) me Titra Shqip
The Ugly Truth (2009) me Titra Shqip
The Ugly Truth (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Ugly Truth
Vlerësimi IMDb 6.4 222,933 vota
Vlerësimi TMDb 6.495 3,184 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Full Speed (2016) me Titra Shqip
The Kissing Booth (2018) me Titra Shqip
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999 me Titra Shqip
Nobel Son (2007) me Titra Shqip
What If (2013) me Titra Shqip
Dirty Dancing (2017) me Titra Shqip
The Pink Panther (2006) me Titra Shqip
Barbie as The Princess & the Pauper (2004) me Dublim Shqip
Happy Feet (2006) me Dublim Shqip
Midnight at the Magnolia (2020)
Adrift (2018) me Titra Shqip
After We Fell (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x