Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 228 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
The Underdoggs (2024) me Titra Shqip

The Underdoggs (2024) me Titra Shqip

Nga topiturat te vrapimet.Jan. 25, 2024USA96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jaycen ‘Two Js’ Jennings është një ish-yll profesionist i futbollit që ka arritur fundin. Kur u dënua me shërbimin e komunitetit duke drejtuar Underdoggs, një ekip futbolli i padisiplinuar në qytetin e tij të lindjes, ai e sheh atë kryesisht si një mundësi për të rindërtuar imazhin e tij publik. Por në këtë proces, ai thjesht mund ta kthejë jetën e tij dhe të rizbulojë dashurinë e tij për lojën.

The Underdoggs (2024) me Titra Shqip
The Underdoggs (2024) me Titra Shqip
The Underdoggs (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Underdoggs
Vlerësimi IMDb 5.6 1,178 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 29 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
A Cinderella Story (2004) me Titra Shqip
Ego (2023) Film Shqiptar
Some Kind of Beautiful (2015) me Titra Shqip
Made 2001
BIA: An Upside Down World (2021) me Titra Shqip
Ghostbusters: Afterlife (2021) me Titra Shqip
Piranha 3D (2010) me Titra Shqip
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Half Brothers (2020) me Titra Shqip
Pay Day (1922) me Titra Shqip
Alfie (1966) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x