Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 49 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3asnwish.com
The Young Messiah (2016) me Titra Shqip

The Young Messiah (2016) me Titra Shqip

Para se të ishte shpëtimtari, ai ishte fëmijë.Mar. 10, 2016USA120 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tregon historinë e Jezu Krishtit në moshën shtatë vjeçare ndërsa ai dhe familja e tij largohen nga Egjipti për t’u kthyer në shtëpi në Nazaret. E thënë nga këndvështrimi i tij i fëmijërisë, ajo ndjek Jezusin e ri ndërsa ai rritet në identitetin e tij fetar.

The Young Messiah (2016) me Titra Shqip
The Young Messiah (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Young Messiah
Vlerësimi IMDb 5.7 3,858 vota
Vlerësimi TMDb 6.43 122 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Do You Believe? (2015) me Titra Shqip
Escape to Victory (1981) me Titra Shqip
Little Fish (2021) me Titra Shqip
Gaia (2021) me Titra Shqip
Furies (2022) me Titra Shqip
Now & Later (2009) me Titra Shqip
Miracle in Cell No. 7 (2013) me Titra Shqip
Cirku Fluturues (2019) The Flying Circus Film Shqiptar
Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) me Titra Shqip
A Father’s Fight (2021) me Titra Shqip
Kicks (2016) me Titra Shqip
Once In The Desert (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x