Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 118 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3cdnwish.com
The Zone of Interest (2023) me Titra Shqip

The Zone of Interest (2023) me Titra Shqip

Dec. 15, 2023Poland105 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Komandanti i Aushvicit, Rudolf Höss dhe gruaja e tij Hedwig, përpiqen të ndërtojnë një jetë ëndrrash për familjen e tyre në një shtëpi dhe kopsht pranë kampit.

The Zone of Interest (2023) me Titra Shqip
The Zone of Interest (2023) me Titra Shqip
The Zone of Interest (2023) me Titra Shqip
The Zone of Interest (2023) me Titra Shqip
The Zone of Interest (2023) me Titra Shqip
The Zone of Interest (2023) me Titra Shqip
The Zone of Interest (2023) me Titra Shqip
The Zone of Interest (2023) me Titra Shqip
The Zone of Interest (2023) me Titra Shqip
The Zone of Interest (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Zone of Interest
Vlerësimi IMDb 7.6 36,777 vota
Vlerësimi TMDb 7.326 638 vota

Regjizori

Aktorët

Christian Friedel isRudolf Höss
Rudolf Höss
Sandra Hüller isHedwig Höss
Hedwig Höss
Johann Karthaus isClaus Höss
Claus Höss
Luis Noah Witte isHans Höss
Hans Höss
Nele Ahrensmeier isInge-Brigit Höss
Inge-Brigit Höss
Lilli Falk isHeideraud Höss
Heideraud Höss
Anastazja Drobniak isAnnagret Höss
Annagret Höss
Cecylia Pekala isAnnagret Höss
Annagret Höss
Kalman Wilson isAnnagret Höss
Annagret Höss
Medusa Knopf isElfriede
Elfriede
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Adventures of a Mathematician (2021) me Titra Shqip
The Greatest Beer Run Ever (2022) me Titra Shqip
Queen of Hearts (2019) me Titra Shqip
Hannibal Rising 2007
Turn Me On, Dammit! (2011) me Titra Shqip
8MM 2 (2005) me Titra Shqip
Jackie Brown (1997) me Titra Shqip
The Tearsmith (2024) me Titra Shqip
My Big Fat Greek Wedding (2002) me Titra Shqip
White Boy Rick (2018) me Titra Shqip
El Infierno (2010) me Titra Shqip
Dasvi (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x