Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 80 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3flaswish.com
Tigers Are Not Afraid (2017) me Titra Shqip

Tigers Are Not Afraid (2017) me Titra Shqip

Nov. 02, 2017Mexico83 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një përrallë e errët për një bandë me pesë fëmijë që përpiqen t’i mbijetojnë dhunës së tmerrshme të karteleve dhe fantazmave të krijuara çdo ditë nga lufta e drogës.

Tigers Are Not Afraid (2017) me Titra Shqip
Tigers Are Not Afraid (2017) me Titra Shqip
Tigers Are Not Afraid (2017) me Titra Shqip
Tigers Are Not Afraid (2017) me Titra Shqip
Tigers Are Not Afraid (2017) me Titra Shqip
Tigers Are Not Afraid (2017) me Titra Shqip
Tigers Are Not Afraid (2017) me Titra Shqip
Tigers Are Not Afraid (2017) me Titra Shqip
Tigers Are Not Afraid (2017) me Titra Shqip
Tigers Are Not Afraid (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Vuelven
Vlerësimi IMDb 6.9 8,767 vota
Vlerësimi TMDb 6.912 226 vota

Regjizori

Issa López
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Serena (2014) me Titra Shqip
Outlander (2008) me Titra Shqip
Encanto (2021) me Titra Shqip
Protégé (2007) me Titra Shqip
The Invisible Boy (2014) me Titra Shqip
Suite Française (2015) me Titra Shqip
Fences (2016) me Titra Shqip
The Addams Family (2019) me Titra Shqip
The Autopsy of Jane Doe (2016) me Titra Shqip
Teen Wolf: The Movie (2023) me Titra Shqip
Chi-Raq (2015) me Titra Shqip
Mrs. Harris Goes to Paris (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x