Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 220 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Total Recall (1990) me Titra Shqip

Total Recall (1990) me Titra Shqip

I vodhën mendjen, tani ai e kërkon atë.Jun. 01, 1990USA113 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Obsesioni i punëtorit të ndërtimit Douglas Quaid me planetin Mars e bën atë të vizitojë Recall, një kompani që prodhon kujtime. Diçka shkon keq gjatë implantit të tij të kujtesës duke e kthyer jetën e Doug-ut përmbys dhe madje duke vënë në dyshim se çfarë është realiteti dhe çfarë jo.

Total Recall (1990) me Titra Shqip
Total Recall (1990) me Titra Shqip
Total Recall (1990) me Titra Shqip
Total Recall (1990) me Titra Shqip
Total Recall (1990) me Titra Shqip
Total Recall (1990) me Titra Shqip
Total Recall (1990) me Titra Shqip
Total Recall (1990) me Titra Shqip
Total Recall (1990) me Titra Shqip
Total Recall (1990) me Titra Shqip
Titulli origjinal Total Recall
Vlerësimi IMDb 7.5 350,946 vota
Vlerësimi TMDb 7.292 5,425 vota

Regjizori

Aktorët

Arnold Schwarzenegger isDouglas Quaid / Hauser
Douglas Quaid / Hauser
Sharon Stone isLori Quaid
Lori Quaid
Ronny Cox isVilos Cohaagen
Vilos Cohaagen
Marshall Bell isGeorge / Kuato
George / Kuato
Roy Brocksmith isDr. Edgemar
Dr. Edgemar
Ray Baker isBob McClane
Bob McClane
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Beverly Hills Ninja (1997) me Titra Shqip
Escape from L.A. (1996) me Titra Shqip
Rogue One: A Star Wars Story (2016) me Titra Shqip
Agent Game (2022) me Titra Shqip
Star Trek III: The Search for Spock (1984) me Titra Shqip
Venetian Rascal Goes to America (2002) me Dublim Shqip
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes (2023) me Titra Shqip
Smugglers (2023) me Titra Shqip
Restless (2022) me Titra Shqip
7 Guardians of the Tomb (2018) me Titra Shqip
Tomorrowland (2015) me Titra Shqip
Resident Evil: Afterlife (2010) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x