Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 436 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Total Recall (2012) me Titra Shqip

Total Recall (2012) me Titra Shqip

Çfarë është Reale?Aug. 02, 2012Canada121 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mirë se vini në Rekall, kompania që mund t’i kthejë ëndrrat tuaja në kujtime të vërteta. Për një punëtor fabrike të quajtur Douglas Quaid, edhe pse ka një grua të bukur që e do, udhëtimi mendor tingëllon si pushimi i përsosur nga jeta e tij zhgënjyese – kujtimet e vërteta të jetës si super-spiun mund të jenë pikërisht ajo që ai ka nevojë. Por kur procedura shkon tmerrësisht keq, Quaid bëhet një njeri i gjuajtur. Duke e gjetur veten në arrati nga policia – e kontrolluar nga kancelari Cohaagen, udhëheqësi i botës së lirë – Quaid bashkohet me një luftëtar rebel për të gjetur kreun e rezistencës së nëndheshme dhe për të ndaluar Cohaagen. Linja midis fantazisë dhe realitetit bëhet e paqartë dhe fati i botës së tij varet në balancë ndërsa Quaid zbulon identitetin e tij të vërtetë, dashurinë e tij të vërtetë dhe fatin e tij të vërtetë.

Total Recall (2012) me Titra Shqip
Total Recall (2012) me Titra Shqip
Total Recall (2012) me Titra Shqip
Total Recall (2012) me Titra Shqip
Total Recall (2012) me Titra Shqip
Total Recall (2012) me Titra Shqip
Total Recall (2012) me Titra Shqip
Total Recall (2012) me Titra Shqip
Total Recall (2012) me Titra Shqip
Total Recall (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Total Recall
Vlerësimi IMDb 6.2 255,454 vota
Vlerësimi TMDb 5.969 4,820 vota

Regjizori

Len Wiseman
Regjizori

Aktorët

Colin Farrell isDouglas Quaid / Hauser
Douglas Quaid / Hauser
Kate Beckinsale isLori Quaid
Lori Quaid
Bill Nighy isMatthias
Matthias
John Cho isMcClane
McClane
Milton Barnes isResistance Fighter
Resistance Fighter
James McGowan isMilitary Adjutant
Military Adjutant
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cloverfield (2008) me Titra Shqip
Naked Weapon (2002) me Titra Shqip
Unlocked (2017) me Titra Shqip
In the Land of Saints and Sinners (2023) me Titra Shqip
Snitch (2013) me Titra Shqip
Face of Terror (2004) me Titra Shqip
Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip
Come True (2021) me Titra Shqip
The X-Treme Riders (2023) me Titra Shqip
Infinity Pool (2023) me Titra Shqip
Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest (2006) me Titra Shqip
Detective Byomkesh Bakshy! (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x