Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 307 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Tracks (2013) me Titra Shqip

Tracks (2013) me Titra Shqip

Lëreni gjithçka pas.Dec. 19, 2013Australia112 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Robyn Davidson (Mia Wasikowska), udhëtare dhe shkrimtare e patrembur, në vitin 1977 vendos të sfidojë forcën e saj duke filluar një udhëtim të vetëm 2700 kilometra, i cili nga Alice Springs do ta çojë atë në Oqeanin Indian duke kaluar të gjithë shkretëtirën Australiane. E shoqëruar vetëm nga qeni i saj dhe katër deve të paparashikueshme, ajo ndiqet nga afër nga fotografi Rick Smolan (Adam Driver), i cili kap imazhet për National Geographic. Gjatë udhëtimit epik dhe të jashtëzakonshëm në një nga vendet e fundit më të egra në botë, Robyn do të mësojë të bëjë të paimagjinueshmen dhe të vlerësojë kënaqësinë e vetmisë së vërtetë.

Tracks (2013) me Titra Shqip
Tracks (2013) me Titra Shqip
Tracks (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tracks
Vlerësimi IMDb 7.2 28,844 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 380 vota

Regjizori

John Curran
Regjizori

Aktorët

Mia Wasikowska isRobyn Davidson
Robyn Davidson
Adam Driver isRick Smolan
Rick Smolan
Lily Pearl isRobyn Davidson (young)
Robyn Davidson (young)
Rainer Bock isKurt Posel
Kurt Posel
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Death on the Nile (2022) me Titra Shqip
The Wandering Earth II (2023) me Titra Shqip
Love (2015) me Titra Shqip
Passion (1983) Film Shqiptar
Year One (2009) me Titra Shqip
The Girl with the Red Scarf (1978) me Titra Shqip
Another Round (2020) me Titra Shqip
Divergent (2014) me Titra Shqip
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Apocalypse Now (1979) me Titra Shqip
Out of Exile (2023) me Titra Shqip
Congo (1995) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x