Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 82 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Trunk: Locked In (2023) me Titra Shqip

Trunk: Locked In (2023) me Titra Shqip

Nov. 24, 2023Germany96 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Malina zgjohet e çorientuar në bagazhin e një makine me shpejtësi dhe zbulon me tmerrin e saj se i mungon më shumë se kujtesa. Me celularin e saj si të vetmen lidhje me botën e jashtme, ajo bën një betejë të dëshpëruar për mbijetesë.

Trunk: Locked In (2023) me Titra Shqip
Trunk: Locked In (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Trunk - Locked In
Vlerësimi IMDb 5.5 648 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 16 vota

Regjizori

Aktorët

Sina Martens isMalina Voss
Malina Voss
Artjom Gilz isEnno Bent
Enno Bent
Luise Helm isElisa Kühne (voice)
Elisa Kühne (voice)
Poal Cairo isThe Driver
The Driver
Charles Rettinghaus isWolfgang Voss (voice)
Wolfgang Voss (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Don’t Tell a Soul (2020) me Titra Shqip
Dante’s Inferno: An Animated Epic (2010) me Titra Shqip
Foxfire 1996 me Titra Shqip
The Squad: Home Run (2023) me Titra Shqip
Einstein and Eddington (2008) me Titra Shqip
Sarileru Neekevvaru 2020
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Swung (2015) me Titra Shqip
Jack Reacher (2012) me Titra Shqip
Despite the Night (2015) me Titra Shqip
One Night with the King (2006) me Titra Shqip
Mondocane (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x