Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 337 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3vidmoly.to
  • Server 4cdnwish.com
Tune in for Love (2019) me Titra Shqip

Tune in for Love (2019) me Titra Shqip

Aug. 28, 2019South Korea122 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjimnazistja Misu dhe Hyunwoo takohen rastësisht në radio dhe bien në dashuri duke punuar në furrën e bukës që vajza e re trashëgoi nga nëna e saj. Hyunwoo, i cili hyri në një qendër paraburgimi për të mitur pasi u përfshi në një aksident fatkeq, gradualisht gjen stabilitet falë Misu. Megjithatë, ai së shpejti do të detyrohet të ndahet me të dashurën e tij në mënyrë që të ribashkohet me forcë me grupin e tij të vjetër të miqve të këqij. Disa kohë më vonë, ata do të takohen përsëri, por pengesa të reja do të ndërhyjnë.

Tune in for Love (2019) me Titra Shqip
Tune in for Love (2019) me Titra Shqip
Tune in for Love (2019) me Titra Shqip
Tune in for Love (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal 유열의 음악앨범
Vlerësimi IMDb 7.2 3,198 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 162 vota

Regjizori

Jung Ji-woo
Regjizori

Aktorët

Jung Hae-in isHyun-woo
Hyun-woo
Park Hae-jun isJong-woo
Jong-woo
Yoo Yeol isYoo Yeol
Yoo Yeol
Kim Hyun isKim Hyun-sook
Kim Hyun-sook
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Little Death (2014) me Titra Shqip
Meetings with Remarkable Men 1979
Help (2021) me Titra Shqip
Baby’s Day Out (1994) me Dublim Shqip
The Concubine (2012) me Titra Shqip
The Babadook (2014) me Titra Shqip
Your Christmas Or Mine? (2022) me Titra Shqip
Sniper: The White Raven (2022) me Titra Shqip
Abandoned (2015) me Titra Shqip
HIT: The First Case (2020) me Titra Shqip
A Perfect Man (2015) me Titra Shqip
Paradise Highway (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x