Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 256 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3embedv.net
Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) me Titra Shqip

Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) me Titra Shqip

Njihuni me Laura Palmer... Në një qytet ku asgjë nuk është ashtu siç duket... Dhe të gjithë kanë diçka për të fshehur.Jun. 03, 1992France135 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në qytetin e diskutueshëm të Deer Meadow, Uashington, agjenti i FBI-së Desmond zhduket në mënyrë të pashpjegueshme teksa po gjuante për njeriun që vrau një vajzë adoleshente. Vrasësi nuk kapet kurrë dhe, pasi përjeton vizione të errëta dhe takime të mbinatyrshme, agjenti Dale Cooper parashikon se fajtori do të kërkojë një jetë tjetër. Ndërkohë, në qytetin më komod të Twin Peaks, bukuroshja hedoniste Laura Palmer varet nga jeta e ulët dhe duket e destinuar për një fat të tmerrshëm.

 

 

Ju lutemi ndiqni ketu serialin >> Twin Peaks (1990)

Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) me Titra Shqip
Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) me Titra Shqip
Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) me Titra Shqip
Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) me Titra Shqip
Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) me Titra Shqip
Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) me Titra Shqip
Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) me Titra Shqip
Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) me Titra Shqip
Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) me Titra Shqip
Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) me Titra Shqip
Titulli origjinal Twin Peaks: Fire Walk with Me
Vlerësimi IMDb 7.3 103,545 vota
Vlerësimi TMDb 7.349 1,779 vota

Regjizori

Deepak Nayar
Regjizori

Aktorët

Sheryl Lee isLaura Palmer
Laura Palmer
Ray Wise isLeland Palmer
Leland Palmer
Mädchen Amick isShelly Johnson
Shelly Johnson
Dana Ashbrook isBobby Briggs
Bobby Briggs
Phoebe Augustine isRonette Pulaski
Ronette Pulaski
David Bowie isPhillip Jeffries
Phillip Jeffries
Eric DaRe isLeo Johnson
Leo Johnson
Miguel Ferrer isAlbert Rosenfeld
Albert Rosenfeld
Pamela Gidley isTeresa Banks
Teresa Banks
Heather Graham isAnnie Blackburn
Annie Blackburn
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Father’s Fight (2021) me Titra Shqip
See You On Venus (2023) me Titra Shqip
Shame (2011) me Titra Shqip
Godspeed (2022) me Titra Shqip
Exeter (2015) me Titra Shqip
Django Unchained (2012) me Titra Shqip
Upside Down (2012) me Titra Shqip
Crossword Mysteries: A Puzzle to Die For (2019) me Titra Shqip
True Spirit (2023) me Titra Shqip
The Eye (2008) me Titra Shqip
Drive (2011) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x