Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 320 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3flaswish.com
Twister (1996) me Titra Shqip

Twister (1996) me Titra Shqip

Mos merrni frymë. Mos shiko prapa.May. 10, 1996USA113 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Një seri e paprecedentë tornadosh të dhunshëm po përfshin Oklahoma. Gjuajtësit e Tornados, të kryesuar nga Dr. Jo Harding, përpiqen të lëshojnë një pajisje novatore që do t’i lejojë ata t’i gjurmojnë dhe të krijojnë një sistem paralajmërimi më të avancuar. Ata janë bashkuar me Jo’s që së shpejti do të jetë ish-bashkëshorti Bill, një ish-ndjekës i tornadove, dhe e dashura e tij Melissa.

Twister (1996) me Titra Shqip
Twister (1996) me Titra Shqip
Twister (1996) me Titra Shqip
Twister (1996) me Titra Shqip
Twister (1996) me Titra Shqip
Twister (1996) me Titra Shqip
Twister (1996) me Titra Shqip
Twister (1996) me Titra Shqip
Twister (1996) me Titra Shqip
Twister (1996) me Titra Shqip
Titulli origjinal Twister
Vlerësimi IMDb 6.4 200,117 vota
Vlerësimi TMDb 6.452 2,741 vota

Regjizori

Jan de Bont
Regjizori

Aktorët

Helen Hunt isDr. Jo Harding
Dr. Jo Harding
Bill Paxton isBill Harding
Bill Harding
Cary Elwes isDr. Jonas Miller
Dr. Jonas Miller
Jami Gertz isDr. Melissa Reeves
Dr. Melissa Reeves
Lois Smith isMeg Greene
Meg Greene
Alan Ruck isRobert 'Rabbit' Nurick
Robert 'Rabbit' Nurick
Sean Whalen isAllan Sanders
Allan Sanders
Scott Thomson isJason 'Preacher' Rowe
Jason 'Preacher' Rowe
Todd Field isTim 'Beltzer' Lewis
Tim 'Beltzer' Lewis
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
Bullets, Blood & a Fistful of Ca$h (2006) me Titra Shqip
Jackass Forever (2022) me Titra Shqip
Grey Gardens (2009) me Titra Shqip
Yaksha: Ruthless Operations (2022) me Titra Shqip
RoboCop (2014) me Titra Shqip
The Issue with Elvis (2021) me Titra Shqip
Last Summer (2021) me Titra Shqip
Missing (2023) me Titra Shqip
Terminator: Dark Fate (2019) me Titra Shqip
Falcon Rising (2014) me Titra Shqip
Naduvan (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x