Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 136 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3flaswish.com
Ultraviolet (2006) me Titra Shqip

Ultraviolet (2006) me Titra Shqip

Lufta e gjakut po vazhdon.Mar. 03, 2006USA87 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në fund të shekullit të 21-të, është shfaqur një nënkulturë e njerëzve të cilët janë modifikuar gjenetikisht nga një sëmundje e ngjashme me vampirët, duke u dhënë atyre shpejtësi të shtuar, qëndrueshmëri të jashtëzakonshme dhe inteligjencë akute. Duke qenë se ata veçohen nga njerëzit “normalë” dhe “të shëndetshëm”, bota është shtyrë në prag të luftës civile mbarëbotërore që synon shkatërrimin e popullsisë “të sëmurë”. Në mes të këtij zjarri të kryqëzuar është – një grua e infektuar – Ultraviolet, e cila e gjen veten duke mbrojtur një djalë nëntë vjeçar, i cili është shënuar për vdekje nga qeveria njerëzore, pasi besohet se është një kërcënim për njerëzit.

Ultraviolet (2006) me Titra Shqip
Ultraviolet (2006) me Titra Shqip
Ultraviolet (2006) me Titra Shqip
Ultraviolet (2006) me Titra Shqip
Ultraviolet (2006) me Titra Shqip
Ultraviolet (2006) me Titra Shqip
Ultraviolet (2006) me Titra Shqip
Ultraviolet (2006) me Titra Shqip
Ultraviolet (2006) me Titra Shqip
Ultraviolet (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ultraviolet
Vlerësimi IMDb 4.3 83,751 vota
Vlerësimi TMDb 5.165 1,477 vota

Regjizori

Kurt Wimmer
Regjizori

Aktorët

Milla Jovovich isViolet Song Jat Shariff
Violet Song Jat Shariff
Nick Chinlund isFerdinand Daxus
Ferdinand Daxus
Ida Martin isYoung Violet
Young Violet
Kieran O'Rorke isDetective Cross
Detective Cross
Digger Mesch isDetective Endera
Detective Endera
Ryan Martin isDetective Breeder
Detective Breeder
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Sacrament (2013) me Titra Shqip
The Running Man (1987) me Titra Shqip
Murder Mystery 2 (2023) me Titra Shqip
Exeter (2015) me Titra Shqip
Money Trap (2019) me Titra Shqip
Hard Target 2 (2016) me Titra Shqip
The Death and Return of Superman (2019) me Titra Shqip
Breach 2020 me Titra Shqip
Breakout Brothers 1 (2020) me Titra Shqip
Kickboxer (1989) me Titra Shqip
Splice (2009) me Titra Shqip
The Moon (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x