Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 176 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Universal Soldier: The Return (1999) me Titra Shqip

Universal Soldier: The Return (1999) me Titra Shqip

Përgatituni të bëheni të vjetëruarAug. 05, 1999USA82 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Luc Deveraux, ish-ushtari heroik Universal, është gati të hidhet sërish në aksion. Kur SETH, ultra-luftëtari i kontrolluar nga superkompjuteri, vendos të hakmerret dhe të shkatërrojë krijuesit e tij, vetëm Luc mund ta ndalojë atë. I gjithë ferri shpërthen ndërsa Luc lufton SETH-in dhe një ekip vdekjeprurës ushtarësh të përsosur në një luftë që vë njeriun kundër makinës dhe të mirën kundër së keqes.

Universal Soldier: The Return (1999) me Titra Shqip
Universal Soldier: The Return (1999) me Titra Shqip
Titulli origjinal Universal Soldier: The Return
Vlerësimi IMDb 4.2 29,869 vota
Vlerësimi TMDb 5.968 1,131 vota

Regjizori

Mic Rodgers
Regjizori

Aktorët

Kiana Tom isMaggie
Maggie
Heidi Schanz isErin Young
Erin Young
Xander Berkeley isDr. Dylan Cotner
Dr. Dylan Cotner
Justin Lazard isCaptain Blackburn
Captain Blackburn
Daniel von Bargen isGeneral Radford
General Radford
James Black isSergeant Morrow
Sergeant Morrow
Karis Paige Bryant isHillary Deveraux
Hillary Deveraux
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

They Call Me Jeeg (2016) me Titra Shqip
Snakehead (2021) me Titra Shqip
Sphere (1998) me Titra Shqip
Aliens vs Predator: Requiem (2007) me Titra Shqip
Shotgun Wedding (2022) me Titra Shqip
Implanted (2021) me Titra Shqip
Mira (2022) me Titra Shqip
Green Lantern (2011) me Titra Shqip
Iron Man 3 (2013) me Titra Shqip
Haider (2014) me Titra Shqip
The Sorcerer and the White Snake (2011) me Titra Shqip
The Beekeeper (2024) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x