Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 642 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0o0d.com
  • Server 3embedv.net
Unknown (2011) me Titra Shqip

Unknown (2011) me Titra Shqip

Merr jetën tënde mbrapsh.Feb. 16, 2011United Kingdom113 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Pas një aksidenti automobilistik në Berlin pas të cilit u shtrua në spital në gjendje pa ndjenja, Dr. Martin ka një zgjim të keq: në fakt, ai zbulon se, papritmas, gruaja e tij duket se nuk e njeh më. Jo vetëm kaq: një burrë tjetër ka marrë posedimin e identitetit të tij. I injoruar nga autoritetet që refuzojnë ta besojnë dhe i përhumbur nga vrasësit misteriozë, ai e gjen veten vetëm, i lodhur dhe në arrati. I ndihmuar nga një aleat i pamundur, Martin zhytet me kokë në këtë mister vdekjeprurës që do ta detyrojë atë të pyesë mendjen e shëndoshë, identitetin e tij dhe sa dëshiron të rrezikojë për të zbuluar të vërtetën.

Unknown (2011) me Titra Shqip
Unknown (2011) me Titra Shqip
Unknown (2011) me Titra Shqip
Unknown (2011) me Titra Shqip
Unknown (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Unknown
Vlerësimi IMDb 6.8 254,519 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 2,965 vota

Regjizori

Aktorët

Liam Neeson isDr. Martin Harris
Dr. Martin Harris
January Jones isElizabeth Harris
Elizabeth Harris
Aidan Quinn isMartin B.
Martin B.
Bruno Ganz isErnst Jürgen
Ernst Jürgen
Frank Langella isRodney Cole
Rodney Cole
Sebastian Koch isProfessor Leo Bressler
Professor Leo Bressler
Rainer Bock isHerr Strauss
Herr Strauss
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Meg 2: The Trench (2023) me Titra Shqip
Wrecker (2017) me Titra Shqip
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
The Good Mother (2023) me Titra Shqip
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip
Rush (2013) me Titra Shqip
Body of Evidence (1993) me Titra Shqip
Escape Plan: The Extractors (2019) me Titra Shqip
Insidious: The Last Key (2018) me Titra Shqip
The Foreigner (2017) me Titra Shqip
The Conjuring (2013) me Titra Shqip
Constantine: The House of Mystery (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x