Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 240 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0o0d.com
  • Server 3obeywish.com
Vantage Point (2008) me Titra Shqip

Vantage Point (2008) me Titra Shqip

8 Të huaj. 8 këndvështrime. 1 e vërtetë.Feb. 01, 2008USA90 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I mbërritur së fundmi në Spanjë, gjatë një mitingu, presidenti amerikan Ashton goditet nga disa të shtëna me armë zjarri. Ngjarja është filmuar nga kamera e një turisti dhe një gazetari televiziv. Hetimet kryhen nga Thomas Barnes dhe Ken Tylor, agjentë të shërbimeve speciale: filmimi dhe dëshmia do të çojnë në një të vërtetë shqetësuese …

Vantage Point (2008) me Titra Shqip
Vantage Point (2008) me Titra Shqip
Vantage Point (2008) me Titra Shqip
Vantage Point (2008) me Titra Shqip
Vantage Point (2008) me Titra Shqip
Vantage Point (2008) me Titra Shqip
Vantage Point (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Vantage Point
Vlerësimi IMDb 6.6 148,383 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 1,611 vota

Regjizori

Pete Travis
Regjizori

Aktorët

Dennis Quaid isThomas Barnes
Thomas Barnes
Matthew Fox isKent Taylor
Kent Taylor
Forest Whitaker isHoward Lewis
Howard Lewis
William Hurt isPresident Ashton
President Ashton
Ayelet Zurer isVeronica
Veronica
Zoe Saldana isAngie Jones
Angie Jones
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Waar (2013)
Beatriz at Dinner (2017) me Titra Shqip
Snack Bar Budapest (1988) me Titra Shqip
Dashuria S’mjafton aka Love Is Not Enough (2018) Film Shqiptar
Avatar (2009) me Titra Shqip
Dampyr (2022) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
A Mouthful of Air (2021) me Titra Shqip
Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip
G-Force (2009) me Dublim Shqip
Extinction (2015) me Titra Shqip
Ant-Man (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x