Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 575 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3asnwish.com
Viking Wolf (2022) me Titra Shqip

Viking Wolf (2022) me Titra Shqip

Të gjithë ujqërit kanë një histori. Ky është ai norvegjez.Nov. 18, 2022NO97 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi dëshmoi një vrasje groteske në një festë në qytetin e saj të ri, një adoleshente fillon të ketë vizione të çuditshme dhe dëshira të çuditshme.

Viking Wolf (2022) me Titra Shqip
Viking Wolf (2022) me Titra Shqip
Viking Wolf (2022) me Titra Shqip
Viking Wolf (2022) me Titra Shqip
Viking Wolf (2022) me Titra Shqip
Viking Wolf (2022) me Titra Shqip
Viking Wolf (2022) me Titra Shqip
Viking Wolf (2022) me Titra Shqip
Viking Wolf (2022) me Titra Shqip
Viking Wolf (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Vikingulven
Vlerësimi IMDb 5.1 3,106 vota
Vlerësimi TMDb 5.659 110 vota

Regjizori

Stig Svendsen
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Poker Face (2022) me Titra Shqip
The Cured (2017) me Titra Shqip
The World Is Not Enough (1999) me Titra Shqip
The Trip (2021) me Titra Shqip
Distorted (2018) me Titra Shqip
Saboteur (1942) me Titra Shqip
[REC] (2007) me Titra Shqip
Murder by Numbers (2002) me Titra Shqip
Above Suspicion (2011) me Titra Shqip
Maanaadu (2021) me Titra Shqip
The Duke of Burgundy (2014) me Titra Shqip
Confess, Fletch (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x