Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3473 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vidmoly.to
  • Server 2voe.sx
  • Server 3ds2com
Violently Happy (2016) me Titra Shqip

Violently Happy (2016) me Titra Shqip

Nov. 12, 201692 Min.
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një film mishor dhe intim për një grup berlinezësh që janë në kërkim të mënyrave të reja të të jetuarit, ndërsa luajnë me fantazitë, dhimbjen dhe seksualitetin famëkeq në një dhomë të madhe të ndenjes me diell dhe shumë eksperimentale.

Violently Happy (2016) me Titra Shqip
Violently Happy (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Violently Happy
Vlerësimi TMDb 4 4 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dosed (2019) me Titra Shqip
Generation Iron 3 (2018) me Titra Shqip
How Much Do You Love Me? (2005) me Titra Shqip
Young & Beautiful (2013) me Titra Shqip
Ganti-Ganti (2023) me Titra Shqip
After We Collided (2020) me Titra Shqip
Game of Thrones: The Last Watch (2019) me Titra Shqip
An Easy Girl (2019) me Titra Shqip
Messi (2014) me Titra Shqip
Shortbus (2006) me Titra Shqip
The Center of the World (2001) me Titra Shqip
Deep in the Heart: A Texas Wildlife Story (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x