Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 4421 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2dood.la
Virgin Territory (2007) me Titra Shqip

Virgin Territory (2007) me Titra Shqip

Çdo gjë mund të ndodhë kur të jeni në ... Territorin e Virgjër.Dec. 17, 200793 Min.
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Firence, ndërsa murtaja e zezë vazhdon të marrë viktima, Gerbino de la Ratta përpiqet të përfitojë nga vdekja e prindërve të Pampinea Anastagi për ta çuar atë në altar dhe për ta bërë atë të tijën edhe pse ajo tashmë është fejuar me Kont Dzerzhinsky. E vendosur për të mbajtur fjalën e babait të saj, e reja dërgon një grup miqsh në vilën e vendit ku do të festohet dasma dhe pa e ditur për këdo që strehohet në një manastir për të ruajtur virgjërinë e saj ndërsa pret dhëndrin. Pampinea, megjithatë, nuk e di se Lorenzo de Lamberti është gjithashtu i fshehur në të njëjtën manastir, i arratisur nga shpata e de la Ratta dhe i fshehur pas heshtjes, shurdhimit dhe rrobave të një kopshtari .

Virgin Territory (2007) me Titra Shqip
Virgin Territory (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Virgin Territory
Vlerësimi TMDb 4.4 205 vota

Regjizori

David Leland
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Sam & Kate (2022) me Titra Shqip
Cast Away (2000) me Titra Shqip
Black Water (2018) me Titra Shqip
The Devil Wears Prada (2006) me Titra Shqip
Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip
Dazed and Confused (1993) me Titra Shqip
Pharaoh’s War (2019) me Titra Shqip
Iron Man (2008) me Titra Shqip
Grimm (2003) me Titra Shqip
RoboCop (1987) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Couples Retreat (2009) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x