Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1143 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3flaswish.com
Wanted (2008) me Titra Shqip

Wanted (2008) me Titra Shqip

Zgjidhni fatin tuaj.Jun. 19, 2008United States110 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Wesley Gibson është një i ri dembel me një punë modeste dhe pa ambicie. Papritmas Fox e bukur dhe e pamatur futet në jetën e tij dhe e vë atë në kontakt me një shoqëri sekrete kriminale, “Vëllazëria”. Wesley zbulon se ai ka fuqi të trashëguara nga babai i tij, një anëtar i shquar i një shoqërie sekrete dhe për këtë është vrarë. Djali fillon një trajnim që zgjon aftësitë e fjetura tek ai. Por së shpejti ai do të përballet me nevojën për të zgjedhur fatin e tij.

 

Kurioztet rreth filmit Wanted 2008 me titra shqip

James McAvoy kishte provuar më parë në 2006 për rolin kryesor, por nuk u hodh pasi nuk pasqyroi karakterin klasik mashkullor. Ai u kujtua më vonë kur producentët vendosën që karakteri i tij do të kishte një ngjyrim “geek”. Pasi konfirmoi hyrjen e tij në kast, aktorit iu desh të stërvitej shumë për të përmirësuar fizikun e tij në funksion të skenave të veprimit dhe pavarësisht kësaj ai pësoi disa dëmtime gjatë xhirimeve.

Wanted u prit shumë mirë, siç dëshmohet nga një bruto në mbarë botën prej rreth 342 milion dollarë, shumë më lart se parashikimet dhe buxheti fillestar, i vlerësuar në 75 milion dollarë. E gjithë kjo bëri që prodhimi të komercializonte, në 2009, një lojë (Wanted: Weapons of Fate) bazuar në film, komploti i së cilës është i lidhur me ngjarjet e fundit të filmit.

Wanted (2008) me Titra Shqip
Wanted (2008) me Titra Shqip
Wanted (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Wanted
Vlerësimi IMDb 6.7 366,556 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 5,483 vota

Regjizori

Aktorët

James McAvoy isWesley Gibson
Wesley Gibson
Terence Stamp isPekwarsky
Pekwarsky
Common isThe Gunsmith
The Gunsmith
Marc Warren isThe Repairman
The Repairman
David O'Hara isMr. X (as David Patrick O'Hara)
Mr. X (as David Patrick O'Hara)
Konstantin Khabenskiy isThe Exterminator
The Exterminator
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mulholland Drive (2001) me Titra Shqip
Alien³ (1992) me Titra Shqip
Wolf Warrior (2015) me Titra Shqip
Orphan (2009) me Titra Shqip
No Retreat, No Surrender 2: Raging Thunder (1987) me Titra Shqip
Double Impact (1991) me Titra Shqip
Lake Placid 3 (2010) me Titra Shqip
Baby Money (2021) me Titra Shqip
Recurrence (2022) me Titra Shqip
Stonehearst Asylum (2014) me Titra Shqip
Deep (2021) me Titra Shqip
Last Seen Alive (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x