Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3asnwish.com
War Pony (2023) me Titra Shqip

War Pony (2023) me Titra Shqip

May. 10, 2023United Kingdom114 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historitë e ndërlidhura të dy djemve Lakota që rriten në Pine Ridge Reservation. Në moshën 23-vjeçare, Bill thjesht dëshiron të bëjë diçka nga vetja. Ndërkohë, 12-vjeçari Matho mezi pret të bëhet burrë. Të lidhur nga kërkimi i tyre i përbashkët për përkatësinë, secili nga djemtë ndeshet me identitetin, familjen dhe humbjen, ndërsa lundrojnë në rrugët e tyre unike drejt burrërisë.

War Pony (2023) me Titra Shqip
War Pony (2023) me Titra Shqip
War Pony (2023) me Titra Shqip
War Pony (2023) me Titra Shqip
War Pony (2023) me Titra Shqip
War Pony (2023) me Titra Shqip
War Pony (2023) me Titra Shqip
War Pony (2023) me Titra Shqip
War Pony (2023) me Titra Shqip
War Pony (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal War Pony
Vlerësimi IMDb 6.8 2,414 vota
Vlerësimi TMDb 6.268 28 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dirty Sexy Saint (2019) me Titra Shqip
Rusty Blade (2022) me Titra Shqip
Ken Park (2002) me Titra Shqip
Lovecut (2020) me Titra Shqip
Ana, My Love (2017) me Titra Shqip
Pitch (2016) me Titra Shqip
Ninja (2009) me Titra Shqip
Citation 2020
Paupahan (2023) me Titra Shqip
Rocks (2019) me Titra Shqip
Inside Man (2006) me Titra Shqip
High Plains Drifter (1973) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x