Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 91 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Warsaw 44 (2014) me Titra Shqip

Warsaw 44 (2014) me Titra Shqip

Dashuria në kohën e ApokalipsitJul. 30, 2014Poland127 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Qyteti i Varshavës, Poloni, 1 gusht 1944. Qytetarët kanë përjetuar akte çnjerëzore terrori dhe dhune gjatë pesë viteve të gjata të pushtimit nazist. Ndërsa Ushtria Sovjetike afrohet pa pushim, më të rinjtë dhe më të guximshmit midis tyre ngrihen si një dhe përballen me tiraninë duke luftuar rrugë më rrugë, por çmimi për të paguar do të jetë i lartë dhe i vështirë rruga drejt lirisë…

Warsaw 44 (2014) me Titra Shqip
Warsaw 44 (2014) me Titra Shqip
Warsaw 44 (2014) me Titra Shqip
Warsaw 44 (2014) me Titra Shqip
Warsaw 44 (2014) me Titra Shqip
Warsaw 44 (2014) me Titra Shqip
Warsaw 44 (2014) me Titra Shqip
Warsaw 44 (2014) me Titra Shqip
Warsaw 44 (2014) me Titra Shqip
Warsaw 44 (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Miasto 44
Vlerësimi IMDb 6.6 6,580 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 252 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dope (2015) me Titra Shqip
Good Time Max (2008) me Titra Shqip
Tune in for Love (2019) me Titra Shqip
When Cows Fly 2019 me Titra Ship
Warhorse One (2023) me Titra Shqip
Oppenheimer (2023) me Titra Shqip
Moving On (2023) me Titra Shqip
The Souvenir: Part II (2021) me Titra Shqip
5-25-77 (2017) me Titra Shqip
Dear Evan Hansen (2021) me Titra Shqip
I Was a Simple Man (2021) me Titra Shqip
The Match (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x