Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 816 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip

Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip

Nuk ka shpëtim nga nata.Sep. 25, 2022USA55 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një natë të errët dhe të zymtë, një kabale e fshehtë gjuetarësh përbindësh dalin nga hijet dhe mblidhen në tempullin e parandjenjës Bloodstone pas vdekjes së udhëheqësit të tyre. Në një memorial të çuditshëm dhe makabër për jetën e udhëheqësit, të pranishmit futen në një garë misterioze dhe vdekjeprurëse për një relike të fuqishme – një gjueti që përfundimisht do t’i sjellë ata përballë një përbindësh të rrezikshëm.

Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip
Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip
Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip
Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip
Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip
Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip
Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip
Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip
Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip
Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Werewolf by Night
Vlerësimi IMDb 7.8 7,670 vota
Vlerësimi TMDb 7.457 252 vota

Regjizori

Aktorët

Laura Donnelly isElsa Bloodstone
Elsa Bloodstone
Harriet Sansom Harris isVerussa Bloodstone
Verussa Bloodstone
Al Hamacher isBilly Swan
Billy Swan
Carey Jones isTed (Man-Thing)
Ted (Man-Thing)
David Silverman isThe Flaming Tuba
The Flaming Tuba
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Don 2006 me Titra Shqip
Arabella: Black Angel (1989) me Titra Shqip
Nocebo (2022) me Titra Shqip
Who Invited Them (2022) me Titra Shqip
Cutthroat Island (1995) me Titra Shqip
Nix (2022) me Titra Shqip
The Djinn (2021)
Killer Book Club (2023) me Titra Shqip
Mother’s Day (2023) me Titra Shqip
The Pope’s Exorcist (2023) me Titra Shqip
65 (2023) me Titra Shqip
Kickboxer 2: The Road Back (1991) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x