Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 179 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
What Happens Later (2023) me Titra Shqip

What Happens Later (2023) me Titra Shqip

Ju mungonte lidhja e tyre.Nov. 02, 2023USA104 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy ish të dashuruar i kap bora në një aeroport rajonal gjatë natës. Të vonuar pafundësisht, Willa, një mendimtare magjike, dhe Bill, një katastrofik, e gjejnë veten po aq të tërhequr dhe të mërzitur nga njëri-tjetri si dekada më parë. Por ndërsa shpalosin enigmën e së kaluarës së tyre të përbashkët dhe krahasojnë jetën e tyre me ëndrrat që ndanë dikur, ata fillojnë të pyesin veten nëse ribashkimi i tyre është thjesht rastësi, apo diçka më e magjepsur.

What Happens Later (2023) me Titra Shqip
What Happens Later (2023) me Titra Shqip
What Happens Later (2023) me Titra Shqip
What Happens Later (2023) me Titra Shqip
What Happens Later (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal What Happens Later
Vlerësimi IMDb 5 1,041 vota
Vlerësimi TMDb 6.917 6 vota

Regjizori

Meg Ryan
Regjizori

Aktorët

Hal Liggett isAirport Voice (voice)
Airport Voice (voice)
Renee Whiteley isFlight Attendant (uncredited)
Flight Attendant (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ron’s Gone Wrong (2021) me Titra Shqip
Picture of Beauty (2017) me Titra Shqip
The Lion King 1½ (2004) me Dublim Shqip
Rocky (1976) me Titra Shqip
Caught by a Wave 2021
Breathe (2017) me Titra Shqip
Being John Malkovich (1999) me Titra Shqip
The Right One 2021
Look Both Ways (2022) me Titra Shqip
A Good Person (2023) me Titra Shqip
Love’s Enduring Promise (2004) me Titra Shqip
The Tearsmith (2024) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x