Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 64 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip

What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip

Disa intervista me disa vampirëJun. 19, 2014New Zealand86 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Shokët e shtëpisë vampir përpiqen të përballen me kompleksitetin e jetës moderne dhe t’i tregojnë një hipsteri të sapokthyer disa nga përfitimet e të qenit i vdekur.

What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip
What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip
What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip
What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip
What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip
What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip
What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip
What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip
What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip
What We Do in the Shadows (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal What We Do in the Shadows
Vlerësimi IMDb 7.6 185,749 vota
Vlerësimi TMDb 7.574 3,016 vota

Regjizori

Taika Waititi
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Exorcism of God (2022) me Titra Shqip
Snakes on a Plane (2006) me Titra Shqip
Life Partners (2014) me Titra Shqip
Frozen II (2019) me Dublim Shqip
Tag (2018) me Titra Shqip
Kandisha (2022) me Titra Shqip
Look Both Ways (2022) me Titra Shqip
Dominion: Prequel to the Exorcist (2005) me Titra Shqip
Four Lions (2010) me Titra Shqip
Wheels of Fortune (2020)
Strays (2023) me Titra Shqip
Oh, Ramona! (2019) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x