Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 91 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Which Brings Me to You (2023) me Titra Shqip

Which Brings Me to You (2023) me Titra Shqip

24 orë mund të ndryshojnë jetën tuaj.Dec. 08, 2023USA98 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy të djegur romantikë, Jane dhe Will, tërhiqen menjëherë pas njëri-tjetrit në dasmën e një miku të përbashkët. Pas një lidhjeje katastrofike në dhomën e palltove, të dy kalojnë 24 orët e ardhshme së bashku, duke shkëmbyer rrëfime të sinqerta të historive të rrëmujshme dhe zemërthyerje, me rastin e pamundësisë që kjo flakë mund të jetë gjëja e vërtetë.

Which Brings Me to You (2023) me Titra Shqip
Which Brings Me to You (2023) me Titra Shqip
Which Brings Me to You (2023) me Titra Shqip
Which Brings Me to You (2023) me Titra Shqip
Which Brings Me to You (2023) me Titra Shqip
Which Brings Me to You (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Which Brings Me to You
Vlerësimi IMDb 5.6 694 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 21 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sympathy for Lady Vengeance (2005) me Titra Shqip
Space Sweepers 2021
300: Rise of an Empire (2014) me Titra Shqip
3096 Days (2013) me Titra Shqip
The Rescue (2020) me Titra Shqip
Slow West (2015) me Titra Shqip
Blood and Bone (2009) me Titra Shqip
Traffic (2016) me Titra Shqip
Hemel (2012) me Titra Shqip
Chehre (2021) me Titra Shqip
Saving Private Ryan (1998)
Outrage (2010) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x