Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 5086 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
Wild Child (2008) me Titra Shqip

Wild Child (2008) me Titra Shqip

Vajz e re. Shkolle e re. Rregulla të reja.Aug. 15, 2008United States98 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Kur Poppy, një adoleshente e egër dhe e përkëdhelur amerikane, shkon jashtë dhe bën disa prapësira, babai i saj e dërgon atë në një shkollë angleze me konvikt. E detyruar në një botë të paparë të disiplinës, orëve të ndalimit dhe orëve të lakrosës, vajza duhet të mbijetojë duke kërkuar ndërmjetësim me drejtoreshën e ashpër, zonjën Kingsley. Për t’i bërë gjërat edhe më të komplikuara, mendon udhëheqësja e klasës, Harriet, e cila nuk humbet asnjë rast që të përpiqet të sabotojë Poppy …

Wild Child (2008) me Titra Shqip
Wild Child (2008) me Titra Shqip
Wild Child (2008) me Titra Shqip
Wild Child (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Wild Child
Vlerësimi IMDb 6.1 51,392 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 1,462 vota

Regjizori

Nick Moore
Regjizori

Aktorët

Emma Roberts isPoppy Moore
Poppy Moore
Alex Pettyfer isFreddie Kingsley
Freddie Kingsley
Natasha Richardson isMrs. Kingsley
Mrs. Kingsley
Juno Temple isJennifer 'Drippy' Logan
Jennifer 'Drippy' Logan
Aidan Quinn isGerry Moore
Gerry Moore
Georgia King isHarriet Bentley
Harriet Bentley
Shpërndarë4

Tituj të Ngjashëm

Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
The Game (1997) me Titra Shqip
Kabayo (2023) me Titra Shqip
Draft Day (2014) me Titra Shqip
The Fighter Pilot (2013) me Titra Shqip
Alfie (2004) me Titra Shqip
Unfaithful (2002) me Titra Shqip
Left Behind: Rise of the Antichrist (2023) me Titra Shqip
Cruella (2021) me Titra Shqip
Pandora (2016) me Titra Shqip
Northmen: A Viking Saga (2014) me Titra Shqip
Miss Marx (2020) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x